Doprava ZDARMA pro všechny objednávky nad 1.000,- Kč!

Doprava a platba

Žádné plasty, jen papír

Při balení využíváme pouze papírové obaly, abychom zbytečně nezatěžovali životní prostředí dalším plastem. Navíc jsou naše obaly opakovaně použitelné.

Naprostá bezpečnost platby

Pro platby na našem webu využíváme spolehlivého partnera pro zajištění bezpečných transakcí. Nemusíte tak mít obavy z platby kartou.

Doprava

Zboží pro vás vyrábíme v textilní továrně ve Francii, tzn. mimo území ČR. Proto jsou možnosti dopravy velmi jednoduché, nabízíme jen jednu možnost. Zásilky zasíláme prostřednictvím České pošty. Jsme čistě internetový obchod, osobní odběr proto není možný.

Zásilka je vyrobena přímo na základě vaší objednávky a odeslána na vámi zadanou adresu. Abychom ušetřili životní prostředí, svážíme zásilky z továrny jen při jejich dostatečném množství.

Termín doručení se pohybuje mezi 7-10 pracovními dny, přesný čas závisí na vytížení přepravních služeb. Výjimečně se může o pár dní prodloužit (Covid-19, období Vánoc atd.).

Jakmile je zásilka předána dopravci, pošleme vám kód pro její sledování. Využít můžete aplikaci České pošty – PoštaOnline

Platba

Platební možnosti jsou také velmi jednoduché. Jediná možnost je platba kartou. Celá transakce je pro vás zcela zdarma a probíhá prostřednictvím zabezpečených služeb společnosti Stripe.

Platební brána je integrovaná přímo do našeho e-shopu a vaše data zpracovává přímo společnost Stripe.

Pro placení můžete využít karty Visa a Mastercard.